Menu

Dźwiękowe ukojenie. Senny w Recepcji już 12 października

Subtelne, choć szczere teksty niesione na chwytliwych melodiach, które zostają z publicznością na długo po wybrzmieniu ostatniego słowa, bitu i akordu gitary. Już za kilka dni w klubokawiarni pod neonami zagra Senny. Przyjdź i posłuchaj na żywo i z bliska – to będzie wieczór, który ukoi Cię tej jesieni.

Czas na kolejnego artystę, który zagra w ramach Recepcji dźwięku, cyklu prezentującego najciekawsze nurty polskiej sceny niezależnej. Senny to pochodzący z Tarnowa, a obecnie mieszkający w Warszawie producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. W swoich oscylujących wokół indie popu piosenkach nie stroni od eksperymentów. Przez zmieniające się style i nastroje Senny przeprowadza nas nie tylko na swoich albumach, ale też w playlistach na Spotify’u, którymi regularnie dzieli się ze swoimi słuchaczami i słuchaczkami (zajrzyj tam i wybierz zależnie od sezonu i humoru).

W klubokawiarni pod neonami Senny zaprezentuje m.in. swój najnowszy, wydany w sierpniu album „Pustostany”. Zapraszamy na dobrą muzykę, luźne rozmowy między utworami i… coś słodkiego. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze koncerty to te, podczas których znika dystans między artystą a publicznością.

Koncert organizujemy we współpracy z R46 i Kalejdoskop Records. Bilety do kupienia przez goingapp.pl.

Do zobaczenia!

Aktualności / Recepcja

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz z nami współtworzyć Wrocławski Instytut Kultury? Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu programowania wydarzeń oraz miejsc i zaangażuje się w koordynację klubokawiarni Recepcja i kontakty wewnątrz podwórka Ruska 46. Na zgłoszenia czekamy do 20 października.

Zobacz wszystkie aktualności
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.