Menu

Jaki to zwierz? Warsztaty rodzinne z Kasią Bury

Jaki to zwierz? Warsztaty rodzinne z Kasią Bury

Zapraszamy na kolejne zajęcia Kasią Bury, znaną jako Tekturowo! Podczas tych wyjątkowych, sobotnich spotkań raz w miesiącu konstruujemy cuda i dziwy z tektury! Nożyczki i papier idą w ruch, rodzinne zespoły zabierają się do pracy, a na koniec prezentujemy swoje małe i duże dzieła na…scenie!

Co się będzie działo w lutym? Bazując na wielkoformatowych tekturowych kształtach, skonstruujemy sylwetki znanych i nieznanych zwierząt.  Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia rodzinnej wiedzy wyobrażeniowo-zoologiczno-przyrodniczej. Zestawiając elementy układanki w różnych zabawnych konfiguracjach, przekonamy się, że całkiem sporo będzie przy tym śmiechu. 

Dodatkowo powstaną pudełkowe wersje przestrzennych puzzli, w bardziej poręcznych, kieszonkowych formatach. Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do nas! 

Do wyboru macie dwie pory:

 11:00 – 12:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat

13:00 – 14:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–10 lat

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 25 zł (wejście dla jednego dziecka oraz jednej osoby dorosłej). Sprzedaż odbywa się tylko online.


Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury. Prowadzi wielkoformatowe działania artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury oraz interdyscyplinarny projekt TEKTUROWO w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA. Angażuje się w działania integrujące środowisko szkolne oraz szeroko pojętą przestrzeń kulturalną. Więcej o działaniach Kasi: www.tekturowo.wordpress.com

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.