Menu

Czy to jest rzeźba? – warsztaty rodzinne z Kasią Bury

Czy to jest rzeźba? – warsztaty rodzinne z Kasią Bury

W listopadzie rozejrzymy się po świecie w poszukiwaniu najciekawszych przykładów rzeźby miejskiej. Naszą podróż rozpoczniemy we Wrocławiu, ale gwarantujemy, że w trakcie zajęć trafimy w różne zakątki świata!

Podczas warsztatów zmierzymy się z różnorodną materią, samodzielnie tworząc projekty miejskich rzeźb. Do dyspozycji zespołów rodzinnych będą masy plastyczne, glina, plastelina, ale również tektura, papier, druty kreatywne oraz różnego rodzaju sznurki. Na koniec – wielki finał! Skonstruowane rzeźby obejrzymy w przygotowanej wcześniej tekturowej scenografii miejskiej.

Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do nas!

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez rodziców, od listopada obie pory warsztatów adresowanej są do jednej, ale szerszej grupy wiekowej. Mamy nadzieję, że w ten sposób wszyscy fani sobót z Kasią zdążą kupić bilet.

Do wyboru macie dwie pory:
  • 11:00 – 12:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat
  • 13:00 – 14:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–10 lat

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 25 zł (wejście dla jednego dziecka oraz jednej osoby dorosłej). Sprzedaż odbywa się tylko online TUTAJ

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury.

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.