Menu

Figle-migle – zabawy i twórcze improwizacje dla dzieci

Figle-migle – zabawy i twórcze improwizacje dla dzieci

W listopadzie najmłodsi przejmują Klub Pod Kolumnami! We wtorki i piątki zapraszamy rodziców z małymi dziećmi (0-4 lata) na „Figle-migle”, czyli twórcze spotkania pod kolumnami!

Od 10:00 czekają na Was 45 minutowe zajęcia, podczas których najmłodsi szukać będą zastosowań różnych przedmiotów w radosnej zabawie. Przy okazji pobudzą też swoje zmysły – dotykając, wydając odgłosy i słuchając różnych dźwięków, obserwując kształty i kolory.

Czasem pośpiewamy piosenki, czasem ruszymy w dzikie pląsy, czy poudajemy dzikie zwierzęta, innym razem spróbujemy się wyciszyć podczas relaksujących masażyków. Podczas zajęć angażujemy opiekunów do zabawy z dzieckiem lub przygotowań elementów zabawy i zabawek, z którymi dziecko sobie jeszcze nie radzi.

Figle-migle to nie warsztaty o sztywnych ramach, to miejsce na swobodną improwizację i reakcję na bieżące potrzeby dzieci i rodziców – bez presji i pośpiechu.

Po zajęciach przestrzeń Klubu jest do Waszej dyspozycji do godziny 14:00. Zajęcia są bezpłatne i bez zapisów – do zobaczenia!

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.