Menu

IN & OUT: Laura ADEL (AV) + GHEORDU dj live set

IN & OUT: Laura ADEL (AV) + GHEORDU dj live set

Audiowizualne show Laury Adel (artystki intermedialnej) i Miruny Gheordunescu (DJ-ki) wypełni przestrzeń Recepcji abstrakcyjnymi obrazami i elektro dźwiękami.

To, co łączy dwie twórczynie, to bardzo intymny i refleksyjny sposób tworzenia. Poza tym różni je język artystycznego wyrazu. W dużej mierze pochodzą z innych środowisk i kręgów kulturowych, a codzienne życie jest całkowitym przeciwieństwem. Czego można się spodziewać w czwartkowy wieczór?

Występ podzielony będzie na dwie części

Pierwsza eksperymentalna i abstrakcyjna, dość mroczna w stylu Laury, a druga harmonijna, ekspresyjna i taneczna w stylu setów Miruny. Te taneczne będą pełne światła, organiczne, linearne lub złożone z punktów. Z kolei te eksperymentalne będą kolizją geometrii i miękkości gradientów, rozmyć i fal, bardziej kolażowe. Z pewnością oba będą audio-reaktywne i monochromatyczne. Ta kombinacja wyraźnie odzwierciedla osobowości artystek.

Jaki będzie efekt ich wspólnej twórczości?

Przyjdź i przeżyj z nami ten artystyczny moment. Wysłuchaj, obejrzyj i porozmawiaj z twórczyniami, które właśnie rozpoczynają swoją rezydencję we Wrocławskim Instytucie Kultury w ramach europejskiej platformy MagiC Carpets.

TUTAJ przeczytasz więcej o Laurze Adel.
Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.