Menu

„Inspektor Wołeczek i Żar Czungpalarmy” | spotkanie z Andrzejem Graulem

„Inspektor Wołeczek i Żar Czungpalarmy” | spotkanie z Andrzejem Graulem

Listopad w Recepcji otwieramy współpracą z GlowBookiem, wydawnictwem wypuszczającym na rynek „książki, które zmieniają świat na lepsze”. Niemniej, czy Alojzy Ildefons Wołeczek jest w stanie zmienić cokolwiek, tego jeszcze nie wiadomo. Jedno jest jasne jak słońce nad Czungpalarmą – czytelników i czytelniczki czeka wykręcona przygoda!

W ramach drugiej minirezydencji odbędzie się spotkanie z Andrzejem Graulem, debiutującym powieściopisarzem, którego książka ukazała się nakładem GlowBook, niewielkiego wydawnictwa stawiającego wielkie kroki.

Spotkanie poprowadzi poeta Filip Matwiejczuk, a porozmawiamy o czarnej komedii, nonsensie, potędze Kapitału i ontoaktywnych Krokietach deformujących fundamentalną tkankę rzeczywistości.
Nie przegapcie tego!


Projekt Otwartej czytelni Zakładu powstał we współpracy Wrocławskiego Instytutu Kultury i kolektywu ZAKŁAD.magazyn. Wydanie powieści „Inspektor Wołeczek i Żar Czungpalarmy” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania „Program wsparcia współczesnej literatury niekomercyjnej przez Instytut Literatury”.

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.