Menu

Joga dla kobiet w ciąży – warsztaty międzykulturowe

Joga dla kobiet w ciąży – warsztaty międzykulturowe

Olena Daleka, mama i trenerka jogi, w duchu idei międzykulturowego samowsparcia w ramach Mikrograntów zaplanowała szereg działań, dzięki którym uczestniczki zadbają nie tylko o swoje ciało, ale też o stan ducha.

Przed nami pięć spotkań, podczas których poznacie lepiej wasze ciała. Nauczycie się rozpoznawać sygnały płynące z ciała, zdobędziecie praktyczne umiejętności prawidłowego oddychania w czasie ciąży oraz w trakcie zbliżającego się porodu. Będziecie miały równieża niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń z grupą wrocławianek w ciąży przy filiżance dobrej herbaty.

3 czerwca na warsztacie „Naturalny poród” porozmawiamy o porodach naturalnych i czynnikach na nie wpływających. Wykonamy ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające mięśnie dna miednicy. Będzie czas na rozmowy, wzajemne poznanie uczestniczek i wymianę doświadczeń.

Ćwiczenia w majowo-czerwcowym słońcu z pewnością przyniosą dużo radości!

Joga ciążowa to najbezpieczniejsza forma ćwiczeń w okresie ciąży. Jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś jogi, nadal możesz zacząć praktykę w czasie ciąży, ale bardzo ważne jest, aby przedyskutować to z lekarzem prowadzącym ciążę i rozpocząć praktykę jogi z wykwalifikowanym instruktorem.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić pozostałe terminy spotkań

Projekt jest realizowany w ramach programu Mikrogranty. Więcej o inicjatywie Oleny przeczytasz TUTAJ

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.