Menu

Klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

Klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

Chcecie popisać się przed facetką od WDŻ-u i całą klasą swoją wiedzą ogólną… i bezużyteczną? Ta szkoła jest dla Was! Klasówka to nic innego jak quiz o popkulturze, pełen memicznego humoru i queerowego błysku. Już 23 kwietnia wspólnie powrócimy do ikonicznych momentów w historii dragu i show-biznesu oraz kultowych piosenek i seriali. Nadgorliwych uprzedzamy – tak, będą pytania na szóstkę! Ale czy pytania będą łatwe? Jak mawia Tadeusz Sznuk: sprawdźmy.

Klasówkę poprowadzi Twoja Stara – matka, jakiej nigdy nie mieliście… i mieć nie chcecie. Drag queen, performerka, drag aktywistka i glam clown. Inspiruje ją wszystko to, co stworzyło z niej potwora: musical, kino klasy B i społeczeństwo, które jest niemiłe. Aktywistycznie związana z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości.

Na wydarzenie obowiązują zapisy przez formularz, które są równoznaczne z rezerwacją stolika dla zgłoszonej drużyny (od 2 do 6 osób)

  • BRAK MIEJSC

Bilety za osobę w cenie 15 złotych (płatne kartą lub gotówką) będą dostępne przy wejściu do Recepcji tuż przed wydarzeniem – zgłaszajcie się do Pana Wojtka lub innej osoby typu: Woźna. Uwaga: wejściówka jest cegiełką na remont Równego Miejsca Centrum LGBT+ Wrocław, prowadzonego przez Stowarzyszenie Kultura Równości.

Klasówka rozpocznie się o godzinie 19:00, jednak warto pojawić się w klubokawiarni przynajmniej kwadrans wcześniej, aby na spokojnie odebrać wejściówkę i zająć miejsce. Osoby spóźnione dostaną obniżoną ocenę z zachowania na świadectwie i być może nie wezmą udziału w zabawie.

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.