Menu

Urodzinowa klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

Urodzinowa klasówka u Twojej Starej – quiz popkulturowy

Chcecie popisać się przed facetką od WDŻ-tu i całą klasą swoją wiedzą ogólną… i bezużyteczną? Ta szkoła jest dla Was! Już 24 maja o godzinie 19:00 Twoja Stara zaprasza na urodzinową odsłonę klasówki, czyli quizu o popkulturze, pełnego memicznego humoru i queerowego błysku.

Wspólnie powrócimy do ikonicznych momentów w historii dragu i show-biznesu, kultowych piosenek i seriali. Ale nie samą kulturą człowiek żyje! Polecamy powtórkę chociażby z geografii, bo flagi i mapę znać trzeba, a nie tylko netflix & chill. Nadgorliwych uprzedzamy – tak, będą pytania na szóstkę! Ale czy pytania będą łatwe? Jak mawia Tadeusz Sznuk: sprawdźmy.

Klasówkę poprowadzi Twoja Stara – matka, jakiej nigdy nie mieliście… i mieć nie chcecie. Drag queen, performerka, drag aktywistka i glam clown. Inspiruje ją wszystko to, co stworzyło z niej potwora: musical, kino klasy B i społeczeństwo, które jest niemiłe. Aktywistycznie związana z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości.

Zasady gry:

✹ Wypełnienie formularza jest równoznaczne z rezerwacją stolika dla zgłoszonej drużyny (od 2 do 6 osób).

✹ Majowa klasówka przypada na czas 6. urodzin Recepcji i z tej uroczystej okazji wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – świętujcie razem z nami!

✹ Klasówka rozpocznie się o godzinie 19:00 – przy dobrej pogodzie w recepcyjnym ogródku, a przy gorszej w środku klubokawiarni. Na miejscu warto pojawić się kwadrans wcześniej, aby na spokojnie zająć stolik. Osoby spóźnione dostaną obniżoną ocenę z zachowania na świadectwie.

  • UWAGA: ZAPISY ZAMKNIĘTE
Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.