Menu

Klub Improwizacji: „Historia jednej znajomości” – spektakl grupy Improwizowane Poniedziałki

Klub Improwizacji: „Historia jednej znajomości” – spektakl grupy Improwizowane Poniedziałki

Status relacji: TO SKOMPLIKOWANE (?) Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Improwizacji: 15 grudnia w centrum uwagi znajdzie się życie towarzyskie i uczuciowe!

Podczas nieromantyczno-romantycznego wieczoru poznamy historie kilku osób, które po namiętnej nocy budzą się u boku kogoś, kogo zupełnie by się nie spodziewali.

Czy będzie to początek wielkiej miłości czy długi proces leczenia moralnego (?) kaca – wszystko zależy od Was, ale pewne jest to, że będą wielkie emocje, zwroty akcji i mnóstwo śmiechu!  

Od 19:00 na Waszych oczach i przy Waszym udziale powstaną zabawne skecze i niezapomniane improwizowane sceny, które odegra grupa Improwizowane Poniedziałki.

15 grudnia dołączcie do nas na placu św. Macieja! Bilety (od 25 złotych) dostępne są online w przedsprzedaży
W spektaklu zagra grupa Improwizowane Poniedziałki

teatr improwizacji występujący na wrocławskich scenach od 12 lat. Grupą komików, improwizatorów i opowiadaczy. Wspólnie i z pasją tworzą komediowe spektakle improwizowane zaskakując humorem i wyobraźnią, z ogromną przyjemnością rozbawiając wrocławską publiczność.

Ugości Was Klub pod Kolumnami

otwarte miejsce spotkań, prezentujące i angażujące uczestników w rozmaite aktywności kulturalne, działające na Nadodrzu nieprzerwanie od lat 60. XX wieku, a od 2022 roku prowadzone przez Wrocławski Instytut Kultury.

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.