Menu

Figle-migle pod Kolumnami

Figle-migle pod Kolumnami

Rodzice! Macie ochotę sie pointegrować? Wyrwać z domu na kawę, herbatę, pozwolić dzieciakom działać według swojej wyobraźni w zamkniętej przestrzeni, i w międzyczasie – wymieniać się opiniami, poglądami, albo po prostu – odpoczywać?

Mamy coś dla Was! We wtorki i piątki zapraszamy rodziców z małymi dziećmi (0-4 lata) na „Figle-migle”, czyli twórcze spotkania pod Kolumnami!

Od 10:00 czekają na Was 45 minutowe zajęcia, podczas których najmłodsi szukać będą zastosowań różnych przedmiotów w radosnej zabawie. Przy okazji pobudzą też swoje zmysły – dotykając, wydając odgłosy i słuchając różnych dźwięków, obserwując kształty i kolory.
Czasem pośpiewamy piosenki, czasem ruszymy w dzikie pląsy, czy poudajemy dzikie zwierzęta, innym razem spróbujemy się wyciszyć podczas relaksujących masażyków. Podczas zajęć angażujemy opiekunów do zabawy z dzieckiem lub przygotowań elementów zabawy i zabawek, z którymi dziecko sobie jeszcze nie radzi.

🔹 Figle-migle to nie warsztaty o sztywnych ramach, to miejsce na swobodną improwizację i reakcję na bieżące potrzeby dzieci i rodziców – bez presji i pośpiechu 🔹

Po zajęciach przestrzeń Klubu jest do Waszej dyspozycji do godziny 14:00. Zajęcia są bezpłatne i bez zapisów – do zobaczenia!

Plan działań:
10:00-11:00 – ANIMACJA
11:00-14:00 – CZAS WOLNY

Organizatorem spotkania jest Wrocławski Instytut Kultury – instytucja nowego typu: wspierająca niszowe, niekomercyjne inicjatywy; badająca sektor kultury i rozwijająca kompetencje jego twórców i twórczyń; tworząca sieci współpracy; organizująca nieszablonowe wydarzenia kulturalne.

 
Wrocławski Instytut Kultury jest miejską instytucją kultury, której organizatorem jest Gmina Wrocław.

Zobacz, jak to robimy:
www.instytutkultury.pl
www.facebook.com/wroclawskiinstytutkultury
www.instagram.com/wroclawskiinstytutkultury
www.youtube.com/@WroclawskiInstytutKultury

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.