Menu

Klubowe Działania Słuchowiskowe

Klubowe Działania Słuchowiskowe

Zapraszamy przed mikrofony. Celem naszych spotkań będzie praca nad głosem, a efektem wyjątkowe słuchowisko teatralne. W gąszczu ćwiczeń oddechowych i dykcyjnych odnajdziecie prawidłowe techniki emisji głosu.

Pobudzimy Wasze przepony! Nabierzecie pewności siebie i odkryjecie niesamowite możliwości Waszego głosu! Uwaga! Po skończonym cyklu warsztatowym zaczniecie lepiej mówić i świadomie operować głosem. Czy jesteście na to gotowi?


A kto poprowadzi nasz Klub?

Piotr Misztela, aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (obecnie Akademia Sztuk Teatralnych we Wrocławiu). Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, laureat licznych nagród teatralnych, m.in. nagród w konkursach organizowanych przez European Shakespeare Festivals Network. Współpracuje z teatrami w Norwegii i Polsce, m.in. Teatrem Polskim we Wrocławiu, Teatrem Szekspirowskim w Gdańsku. Przez dziesięć lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dorosłych, obejmujące obszary aktorstwa, słuchowisk, kabaretu i pracy nad głosem.


Cena za całość zajęć wynosi: 750 zł.

Ale (ale!) możecie zapisać się osobno na pierwsze cztery spotkania, żeby sprawdzić, czy podoba Wam się forma i godzina spotkań. Czyli pierwsze cztery zajęcia są tzw., testowe i możecie zapłacić tylko za nie.

Zaczynamy zapisy pod adresem:
podkolumnami@instytutkultury.pl

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.