Menu

Kolaże pod kolumnami – warsztaty

Kolaże pod kolumnami – warsztaty

W maju w Klubie pod Kolumnami w ruch pójdą nożyczki i wyobraźnia! W każdą środę miesiąca zapraszamy na warsztaty kolażu z Małgorzatą Grączewską.

Nadodrzańskie spotkania będą doskonałą okazją, by w miłej i luźnej atmosferze, poznać przeróżne techniki wycinania i sklejania ciekawych wizualnie kształtów. Każde spotkanie to nowe kolażowe wyzwanie, które będzie można dowolnie zinterpretować. Tematy będą nawiązywać do bieżących wydarzeń, aktualnych problemów, znajdą się także wątki stricte techniczne, które poszerzą naszą wiedzę (np. kolaże animowane, trójwymiarowe, dekolaże).

Nie martwcie się też, jeśli plastyka w szkole nie była waszą najmocniejszą stroną – tu wystarczą jedynie wycinki, klej, nożyce i nieograniczona wyobraźnia!

Na zajęcia zapraszamy każdą zainteresowaną osobę – udział w jednym spotkaniu kosztuje 15 złotych. Płatność możliwa jest na miejscu kartą, nie musicie się wcześniej rejestrować. Materiały oczywiście będą zapewnione!

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Grączewska:

absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim i strategii kuratorskich na Uniwersytecie Artystycznym im. Abakanowicz w Poznaniu. Swoje prace prezentowała w Oleśnicy, Poznaniu, Berlinie i we Wrocławiu. Współpracowała z wieloma instytucjami kultury we Wrocławiu (m.in. Galerią Miejska, Firlejem i CK Agora), gdzie zajmowała się koordynacją projektów, w tym kuratorowaniem wystaw. Obecnie pracuje w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej gdzie rysuje, projektuje grafiki oraz promuje wydarzenia kulturalne. Poza życiem artystycznym zajmuje się adopciakiem i próbuje swoich sił w sportach siłowych.

Więcej o prowadzącej: malgraczewska.wixsite.com/portfolio, www.instagram.com/gronka_g/

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.