Menu

Klubowy Kurs Filmowy z Sabinem Kluszczyńskim 

Klubowy Kurs Filmowy z Sabinem Kluszczyńskim 

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju kurs filmowy pod Kolumnami! Wraz z doświadczonym prowadzącym, Sabinem Kluszczyńskim, odkryjecie tajniki świata filmu i operatorstwa filmowego. Uczestnicy poprzez praktyczne ćwiczenia, tworząc własne projekty, będą mieli okazję wcielić się w rolę twórców filmowych i zdobyć nowe umiejętności.

Celem głównym kursu jest przybliżenie uczestnikom języka filmowego oraz nowoczesnego sprzętu, a także nauka praktycznych umiejętności w zakresie realizacji video. Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą ulepszyć swoje umiejętności filmowe w social mediach lub po prostu sprawdzić się w krótkometrażowej produkcji filmowej. W ramach kursu uczestnicy dowiedzą się, jak dobrać odpowiedni sprzęt do różnych założeń realizacyjnych oraz jak skutecznie przeprowadzić proces postprodukcji.

Czas Trwania: 3 dni po 3 godziny zegarowe: 17.03, 23.03, 24.03 godz. 16:00-19:00.

Kilka słów o prowadzącym: Sabin Kluszczyński, absolwent Szkoły Filmowej we Wrocławiu, jest wszechstronnym specjalistą branży filmowo-telewizyjnej. Posiada certyfikaty International Education Society na kierunkach Realizacja Form Filmowych oraz Produkcja Filmowo-Telewizyjna, co świadczy o jego głębokim zrozumieniu procesów twórczych i produkcyjnych.

Jako reżyser, operator kamery i montażysta, Sabin pracuje jako freelancer, dostarczając wysokiej jakości usługi dla różnorodnych projektów. Jest współzałożycielem grupy filmowej Heavy Visions, gdzie wyznacza standardy w dziedzinie twórczości filmowej.

Obecnie pełni rolę specjalisty ds. nowych mediów w renomowanym Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Jego pasja do edukacji filmowej sprawia, że od 16 lat jest prelegentem w programie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, a przez 10 lat prowadził cykliczne warsztaty filmowe w Klubie Pod Kolumnami we Wrocławiu.

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.