Menu

Z pieśnią na ustach! Wrocławski senior kolęduje – warsztaty

Z pieśnią na ustach! Wrocławski senior kolęduje – warsztaty

Pastorałki, kolędy i inne piosenki świąteczne – grupa „Zmuzykujmy To Razem’’ zaprasza seniorów i seniorki do wspólnego śpiewania w jesienno-zimowej aurze. Cykl organizowanych w ramach Mikrograntów spotkań, będzie okazją do zgłębienia technik wokalnych, ale przede wszystkim do poznania się w przyjaznej atmosferze – a to wszystko przy akompaniamencie akordeonu!

Podczas pięciu spotkań uczestnicy i uczestniczki popracują nad dykcją, interpretacją tekstu, techniką oddechu oraz prezentacją sceniczną. Nie jest tajemnicą, że śpiew poprawia samopoczucie – szczególnie wspólnotowy! Dzięki projektowi poprawimy więc swoją kondycję psychiczną i fizyczną, redukując stres i ciesząc się nowymi znajomościami.

Kierownictwo zespołu obejmie zawodowy akordeonista, a zajęcia wokalne poprowadzi dyplomowany nauczyciel śpiewu. Spotkania zwieńczy koncert finałowy, podczas którego zaprezentowany zostanie repertuar wypracowany w trakcie warsztatów. Grupa przewiduje także opiekę psychologiczną, by w komfortowych warunkach przystąpić do występu.

Na spotkania obowiązują zapisy, które wystartowały 16.10 (obowiązuje kolejność zgłoszeń) przez telefon: nr 665 538 654/ 603 576 980 lub maila: seniornaludowo@gmail.com. Do projektu można przystąpić przez cały okres jego trwania.

Projekt „Z pieśnią na ustach!” realizowany jest w ramach Edycji 33. Mikrograntów.
Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.