Menu

„Sposób na siebie” – warsztaty tworzenia zinów z Justyną Łaciok  

„Sposób na siebie” – warsztaty tworzenia zinów z Justyną Łaciok  

Warsztaty tworzenia zinów to urozmaicona, bardziej rozbudowana forma warsztatów kolażu, które dobrze znacie z Recepcji. W miłej i luźnej atmosferze stworzymy własną, unikatową publikację, która odda, co nam w duszy gra! 

Na pewno znacie z internetu lub magazynów artykuły typu “Sposób na…”. Pełno w nich rad na temat radzenia sobie z dziurawymi rajstopami, zatkanym zlewem albo kryzysem w związku. O tym właśnie będą kolejne warsztaty zinowe! Będziemy tworzyć “poradnik” w humorystycznej odsłonie – wszystko przy pomocy kleju, nożyczek i gazet. 

Zinowe wyklejanie, pisanie i rysowanie to całkiem przystępna technika. Najważniejsze, by dać upust fantazji i przelać na papier swoje inspiracje i myśli – nawet te najbardziej abstrakcyjne! Na miejscu będą na Was czekać całe stosy gazet, papierów, nożyce i kleje. Jeżeli macie w domu wycinki i inne materiały, które chcecie użyć – śmiało zabierzcie je ze sobą. 

Warsztaty poprowadzi Justyna Łaciok – absolwentka grafiki na wrocławskiej ASP, graficzka, ilustratorka i tatuatorka, prowadząca cyklicznych warsztatów kolażu “Klej, papier, nożyce” w Recepcji. 

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.