Menu

Zimowe warsztaty z Kasią Bury 

Zimowe warsztaty z Kasią Bury 

Nam przymarzają już nosy, a Wam? W klimacie padającego śniegu, minusów i powoli pojawiających się już śnieżnych tworów na podwórkach, chcielibyśmy Was zaprosić na Zimowisko w Barbarze – rodzinne warsztaty z Kasią Bury!

W grudniu przygotowaliśmy dla Was aż dwa spotkania z Kasią! Zmieniliśmy również przedział wieku – od teraz każda z grup jest adresowana dla dzieci od 4 do 10 roku życia! Czego możecie się spodziewać i kiedy?

10.12 | Świąteczna poczta (uwaga, to niedziela!)

Podczas pierwszego grudniowego spotkania zastanowimy się nad tym, jak działa poczta w okresie przedświątecznym. W zespołach rodzinnych własnoręcznie przygotujemy grudniowe niespodzianki lub przestrzenne kartki świąteczne.

16.12 | Makieta zimowego miasta

Tegoroczny sezon warsztatowy zakończymy rodzinnym konstruowaniem wielkoformatowej makiety. Tym razem stworzymy zimowe miasteczko z wykorzystaniem papieru, tektury oraz kartonowych pudełek.

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez rodziców, obie pory warsztatów adresowane są do jednej, ale szerszej grupy wiekowej (4-10 lat). Mamy nadzieję, że w ten sposób wszyscy fani spotkań z Kasią zdążą kupić bilet.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 25 zł (wejście dla jednego dziecka oraz jednej osoby dorosłej). 

Do zobaczenia w Barbarze!

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.