Menu

Klasówka u Twojej Starej – zapisz się!

Boom, koniec semestru! Nadszedł czas rozdania świadectw i wystawienia ocen z zachowania. Zapraszamy na ostatnią klasówkę w tym sezonie, czyli quiz o popkulturze, pełen memicznego humoru i queerowego błysku.

Już 25 czerwca o godzinie 19:00 wspólnie powrócimy do ikonicznych momentów w historii dragu i show-biznesu, kultowych piosenek i seriali. Ale nie samą kulturą człowiek żyje! Polecamy powtórkę chociażby z geografii, bo flagi i mapę znać trzeba, a nie tylko netflix & chill.

Klasówkę poprowadzi Twoja Stara – matka, jakiej nigdy nie mieliście… i mieć nie chcecie. Drag queen, performerka, drag aktywistka i glam clown. Inspiruje ją wszystko to, co stworzyło z niej potwora: musical, kino klasy B i społeczeństwo, które jest niemiłe. Aktywistycznie związana z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości.

WAŻNE! Obowiązuje strój galowy – koniec roku zobowiązuje! No i nie musimy Wam przypominać, że tego dnia facetki dostają bombonierki, prawda?

Zasady gry:

✒ Zbierzcie swoją drużynę (od 2 do 6 osób) i zarejestrujcie się przez poniższy formularz, gwarantujący rezerwację stolika (liczba miejsc ograniczona, nie zwlekajcie z zapisami)

✒ Opłaćcie bilet w cenie 15 złotych za osobę (płatność kartą lub gotówką) – wejściówki będą dostępne przy wejściu do Recepcji tuż przed wydarzeniem. Po bilety zgłaszajcie się do Pana Wojtka lub innej osoby typu: Woźna

✒ Stawcie się w Recepcji przynajmniej kwadrans przed startem wydarzenia, aby na spokojnie odebrać wejściówkę i zająć miejsce. Osoby spóźnione dostaną obniżoną ocenę z zachowania na świadectwie i być może nie wezmą udziału w zabawie. Na wydarzenie obowiązuje limit osób – nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.