Menu

Osiedlowy barter rękodzielniczy

Osiedlowy barter rękodzielniczy

Wierząc, że artystyczny potencjał jest w każdym i każdej z nas, Agnieszka Jędrzejak w listopadzie i grudniu zaprosiła mieszkanki i mieszkańców Ołbina na cykl kreatywnych warsztatów.

Spotkania dedykowane były wszystkim, którzy mieli ochotę spędzić jesienne popołudnia tworząc unikatowe przedmioty a jednocześnie w miłej atmosferze pogawędzić z ołbińskimi sąsiadkami przy ciepłej kawie lub herbacie.

Tematyczne warsztaty rękodzielnicze odbywały się w każdą sobotę listopada oraz pierwszą sobotę grudnia. Na warsztatach tworzyliśmy własne kwietniki z makramy, spersonalizowaną biżuterię z koralików i prace techniką mixed-media. Próbowaliśmy naszych sił także w kolażu na tkaninie oraz technice decoupage.

Wszystkie warsztaty, prowadzone były przez lokalne pasjonatki rękodzielnictwa, które zostały zaproszone do dzielenia się swoimi umiejętnościami z sąsiadkami i sąsiadami. Przestrzenią warsztatową dla wszystkich spotkań było Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej. Zwieńczeniem projektu był wernisaż wszystkich prac wykonanych podczas warsztatów oraz sąsiedzkie spotkanie integracyjne.

Projekt zrealizowany w ramach Edycji 30 Mikrograntów
Wróć do listy projektów
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.