Menu

Zgłoś się i zagraj koncert podczas Święta Podwórka Ruska 46!

Zgłoś się i zagraj koncert podczas Święta Podwórka Ruska 46!


Ruska 46 – to pod tym adresem kryje się artystyczny mikrokosmos Wrocławia! Na co dzień odbywa się tutaj mnóstwo artystyczno-społecznych wydarzeń, organizowanych przez osoby, które od lat działają w podwórkowych pracowniach, galeriach, fundacjach i klubokawiarniach. Wydaniem specjalnym tej mozaikowej oferty jest Święto Podwórka Ruska 46, podczas którego 21 i 22 czerwca odbędą się wystawy, warsztaty, sąsiedzkie rozmowy i koncerty.

W tym roku podwórkowa scena otwiera się na młode talenty! Jeżeli chcesz zaprezentować swoją muzyczną twórczość przed szerszą publicznością, weź udział w naszym naborze. Zapraszamy zarówno zespoły jak i artystki czy artystów tworzących solo, do wystąpienia w wyjątkowej przestrzeni, jaką jest dziedziniec rozświetlony zabytkowymi neonami ✦ Wyłonionym w naborze osobom zapewnimy nie tylko plenerową scenę i publiczność, ale także zadbamy o promocję koncertu, nagłaśniając wydarzenie w mediach społecznościowych i lokalnych radiostacjach oraz publikując fotorelację. Święto Podwórka Ruska 46 to idealna okazja, by zaistnieć na lokalnej scenie muzycznej – czekamy na Wasze zgłoszenia!  


Zapraszamy osoby, które mają za sobą przynajmniej jeden występ na żywo przed publicznością. W formularzu należy dołączyć link do strony internetowej, kanału na YouTube lub innej platformy, na której można obejrzeć/odsłuchać próbki Twojej/Waszej twórczości. Brak tych materiałów i potwierdzonego chociaż jednego występu, który pozwoli organizatorom na ocenę Twoich/Waszych kwalifikacji, uniemożliwi wzięcie udziału w naborze.  

Zgłoszenia przez poniższy formularz przyjmujemy do 9 czerwca, a wiadomość z wynikami naboru dla zespołów oraz artystów i artystek grających solo, które 22 czerwca wystąpią podczas Święta Podwórka Ruska 46, wyślemy 14 czerwca.

NABÓR ZAKOŃCZONY

Regulamin naboru uczestników oraz udziału w projekcie „Otwarta Scena”.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.