Menu

Tysiąc odcieni zieleni – warsztaty rodzinne z Kasią Bury

Tysiąc odcieni zieleni – warsztaty rodzinne z Kasią Bury

W kwietniu damy się ponieść wiosennemu szaleństwu! W kwietniu, jak co miesiąc, zapraszamy na tekturową zabawę z jedyną w swoim rodzaju Kasią Bury! Wspólnie, w rodzinnych zespołach, pobawimy się wielko i małoformatowymi konstrukcjami i wspólnie stworzymy coś kreatywnego.

Podczas warsztatów wspólnymi siłami stworzymy wielkoformatową, zieloną scenografię, a także wyjątkowe latające modele papierowych owadów. A przy okazji tworzenia tej wiosennej scenerii poznamy rozmaite owadzie ciekawostki i dowiemy się, jak ważną rolę odgrywają one w przyrodniczych ekosystemach.

Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do nas!

Do wyboru macie dwie pory:

  • 11:00 – 12:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat
  • 13:00 – 14:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–10 lat

Jeśli chcecie wziąć udział w spotkaniu w duecie (dziecko + osoba dorosła), wybierz bilet w cenie od 35 zł.

Jeśli wybieracie się na zajęcia w większym składzie (drugie i kolejne dziecko), dodatkowo wybierz dopłatę do biletu w cenie od 15 zł.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury. Prowadzi wielkoformatowe działania artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury oraz interdyscyplinarny projekt TEKTUROWO w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA. Angażuję się w działania integrujące środowisko szkolne oraz szeroko pojętą przestrzeń kulturalną. Więcej o działaniach Kasi: www.tekturowo.wordpress.com

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.