Głodni muzycznych wrażeń? Zameldujcie się w Recepcji!

Klubokawiarnia Recepcja świętuje cztery lata działalności! Oprócz hucznych urodzin, w najbliższych tygodniach przy Ruskiej 46 odbędą się dwa koncerty – jazzowo-punkrockowej grupy Pink Freud oraz wrocławskiego kolektywu Rzecz Jasna.

więcej

Jaki potencjał tkwi we wrocławskich osiedlach?

Poznaliśmy wyniki badań potencjału ośmiu osiedli wchodzących w skład wrocławskiego obszaru rewitalizacji. Zebrane w specjalnym raporcie wnioski pomogą w sformułowaniu celów i narzędzi Gminnego Programu Rewitalizacji.

więcej

W Dniu Sąsiada idziemy na spacer po Świdnickiej

Jak wygląda Opera Wrocławska od kuchni? W której galerii sztuki mieści się miejskie sanatorium? I kto najczęściej jadał w Barbarze, kiedyś kultowej restauracji szybkiej obsługi? 28 maja odkryj z nami sekrety ulicy Świdnickiej na spacerze z okazji Dnia Sąsiada!

więcej

Nabór do Mikrograntów zakończony. Zgłosiliście 63 propozycje na wakacyjne działania!

Zakończył się majowy, drugi w tym roku nabór do Mikrograntów. W ścieżce dla osób fizycznych i grup nieformalnych otrzymaliśmy od Was aż 63 propozycje na nowe wakacyjne inicjatywy! Poznajcie skład jury, które do 6 czerwca wyłoni zwycięskie projekty.

więcej

Wiosenne spotkania w międzykulturowym gronie

Jak najlepiej poznać swoich sąsiadów i sąsiadki? Działając i ucząc się nowych rzeczy razem z nimi! Poznajcie szczegóły pierwszych projektów z marcowego naboru do Mikrograntów, dzięki którym międzykulturowa integracja będzie dużo prostsza.

więcej

Znamy wyniki Kultury Mobilnej!

Rezydencja badawcza w Dżakarcie, wyjazd na festiwal architektury i designu do Hiszpanii, a także wizyta u legendarnego przewodnika chórów gruzińskich – znamy wyniki naboru do Kultury Mobilnej! Sprawdź, dokąd udadzą się zwycięzcy.

więcej