Menu

Klub Improwizacji: „Niezłe harce”, czyli spektakl grupy Improwizowane Poniedziałki

Klub Improwizacji: „Niezłe harce”, czyli spektakl grupy Improwizowane Poniedziałki

Po kilku miesiącach remontu czas na nowe rozdanie pod kolumnami! 27 października razem z grupą Improwizowane Poniedziałki zapraszamy do klubu improwizacji na plac św. Macieja.

„Niezłe harce, czyli wieczór krótkich gier” to spektakl podczas którego na Waszych oczach i dzięki Waszym sugestiom powstaną zabawne skecze i niezapomniane improwizowane sceny. W serii krótkich gier będziecie świadkami osobliwej randki w ciemno, zapytacie o poradę dwugłowego eksperta i obejrzycie dziwne pocztówki z wakacji…

To i wiele, wiele innych improwizowanych atrakcji szykujemy dla Was na 27 października – szykujcie się na niezłe harce! A oprócz spektaklu będzie to też pierwsza okazja, by zobaczyć nową – poremontową odsłonę Klubu pod Kolumnami.

Bilety (od 25 złotych) dostępne są online TUTAJ

W spektaklu zagra grupa Improwizowane Poniedziałki

teatr improwizacji występujący na wrocławskich scenach od 12 lat. Grupą komików, improwizatorów i opowiadaczy. Wspólnie i z pasją tworzą komediowe spektakle improwizowane zaskakując humorem i wyobraźnią, z ogromną przyjemnością rozbawiając wrocławską publiczność.

Ugości Was Klub pod Kolumnami

otwarte miejsce spotkań, prezentujące i angażujące uczestników w rozmaite aktywności kulturalne, działające na Nadodrzu nieprzerwanie od lat 60. XX wieku, a od 2022 roku prowadzone przez Wrocławski Instytut Kultury. Latem w klubie przeprowadziliśmy remont, a jego nowe oblicze po raz pierwszy zobaczycie właśnie 27 października!

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.