Menu

Wiosenne porządki – podwórkowa metamorfoza na Grunwaldzie

Wiosenne porządki – podwórkowa metamorfoza na Grunwaldzie

Otoczenie ma znaczenie. Doskonale o tym wie Agata Szydłowska, która zaprasza do wspólnego odświeżenia podwórka w kwartale ulic Smoluchowskiego, Wyspiańskiego, Łukasiewicza i Curie-Skłodowskiej.

W planach są warsztaty ogrodnicze oraz kreatywne, dzięki którym powstaną elementy małej architektury upiększające zamieszkiwaną przestrzeń. Wybierzemy się również na spacer dendrologiczny i zdobędziemy wiedzę z zakresu recyklingu i ekologii. Będzie też czas na zabawę i wspólne rozmowy przy pysznej kawie, herbacie i poczęstunku! Zapewniamy, że wiosenne porządki będą świetną okazją, by zacieśnić lokalne więzi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić harmonogram
  • 29.04, 14:00-17:00
    Warsztaty kreatywne, wiosenne porządki na podwórzu i piknik sąsiedzki
  • 20.05, 14:00-17:00
    Warsztaty ogrodnicze, spacer dendrologiczny i piknik sąsiedzki

Projekt ,,Wiosenne porządki – podwórkowa metamorfoza na Grunwaldzie’’ skierowany jest do mieszkańców i mieszkanek osiedla oraz osób przebywające w pobliskim punkcie tymczasowym dla uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy. Celem autorki jest połączenie międzypokoleniowej i międzykulturowej integracji sąsiedzkiej z dbałością o wspólną przestrzeń, w której będzie można spędzać miło i twórczo czas, zacieśniając jednocześnie więzi lokalne.

Projekt został wybrany w Edycji 31. Mikrograntów.
Wróć do listy projektów
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.