Menu

Kości zostały rzucone – warsztaty gier planszowych

Kości zostały rzucone – warsztaty gier planszowych

Jaka rozrywka cieszy się rosnącą popularnością? Gry planszowe! I nic dziwnego – to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. A gdyby tak zagrać w planszówkę stworzoną wspólnie z bliskimi? Taką okazję macie na Szczepinie!

Pomysł entuzjastów gier, Dawida Giemzy i Anety Duszyńskiej (grupa nieformalna „Stupid Dream”) to niepowtarzalna okazja do zbudowania fabuły na własnych zasadach. W przyjaznym gronie, pobudzimy kreatywne myślenie i na moment oderwiemy się od codzienności.

W dzień dziecka wejdziemy w kolejny etap przygotowań naszych gier i staniemy przed bardzo ważnym pytaniem: „czy to już jest grą?”. Wspólnie zajmiemy się szlifowaniem elementów gier w oparciu o dobre praktyki i doświadczenie z wcześniejszych testów. Wnioski ze poprzednich spotkań będą dla nas wskazówkami w dostosowaniu plansz i kart do gry.

W spotkaniach mogą wziąć udział osoby od 16. roku życia. Zapraszamy pasjonatów i pasjonatki planszówek oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy wspólnym stole.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić pozostałe terminy

Wydarzenie jest częścią inicjatywy „Kości zostały rzucone // The Die is Cast” grupy nieformalnej „Stupid Dream”. Projekt odbywa się w ramach Programu Mikrogranty. Przeczytaj o nim więcej

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.