Menu

Kości zostały rzucone – warsztaty gier planszowych

Kości zostały rzucone – warsztaty gier planszowych

Jaka rozrywka cieszy się rosnącą popularnością? Gry planszowe! I nic dziwnego – to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. A gdyby tak zagrać w planszówkę stworzoną wspólnie z bliskimi? Taką okazję macie na Szczepinie!

Pomysł entuzjastów gier, Dawida Giemzy i Anety Duszyńskiej (grupa nieformalna „Stupid Dream”) to niepowtarzalna okazja do zbudowania fabuły na własnych zasadach. W przyjaznym gronie, pobudzimy kreatywne myślenie i na moment oderwiemy się od codzienności.

25 maja wspólnie zastanowimy się, jakie „składniki” powinna mieć nasza gra. Podczas planszówkowej burzy mózgów wyłonimy te pasujące do naszych gier oraz zastanowimy się jak je do nich  wprowadzić. Nie zabraknie też wczesnych testów!

W spotkaniach mogą wziąć udział osoby od 16. roku życia. Zapraszamy pasjonatów i pasjonatki planszówek oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy wspólnym stole.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić pozostałe terminy

Wydarzenie jest częścią inicjatywy „Kości zostały rzucone // The Die is Cast” grupy nieformalnej „Stupid Dream”. Projekt odbywa się w ramach Programu Mikrogranty. Przeczytaj o nim więcej

Powrót do kalendarium
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.