Menu
Klubokawiarnia Barbara nieczynna do 29 lipca

W związku z zaplanowanymi na drugą połowę lipca praca modernizacyjnymi i porządkowymi Barbara, główna siedziba Wrocławskiego Instytutu Kultury, będzie nieczynna. Klubokawiarnia będzie niedostępna dla gości i gościń od czwartku, 18 lipca do niedzieli, 28 lipca.

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz z nami współtworzyć Wrocławski Instytut Kultury? Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu programowania wydarzeń oraz miejsc i zaangażuje się w koordynację Klubu pod Kolumnami i kontaktów na Nadodrzu. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca.

Znamy pierwsze głosy Europejskiej Nocy Literatury 2024

Już 24 sierpnia na wrocławskim Szczepinie rozegrają się „WOJNY BOGÓW”. W każdym z dziesięciu miejsc znajdujących się na osiedlu, czytany będzie fragment jednej z książek wybranych przez kuratora Europejskiej Nocy Literatury 2024 – Łukasza Orbitowskiego. Znamy już pierwsze głosy, w które wsłuchamy się podczas tegorocznej odsłony literackiego święta.

Poprowadź kawiarnię w Barbarze!

Ogłaszamy pisemny konkurs ofert na najem lokalu użytkowego w Barbarze – z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej. Na zgłoszenia czekamy do 1 lipca 2024 (godz. 15:00).

Zobacz wszystkie aktualności

Wrocławski Niezbędnik Kulturalny

Pobierz
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.